Bateria wodociągowa Kludi Bingo Star XS 468510578
Zdjęcia 6 |
Kludi Bingo Star XS 468510578 |
|
Ceramiczny wkład z ogranicznikiem gorącej wody
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kludi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kludi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kludi Bingo Star XS 468510578
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KLUDI Bingo Star XS 468510578 armatura zlewozmywakowa chromowana | 1 385 zł |
KLUDI 468518778 BINGO STAR XS bateria kuchenna z wyciąganą wylewką czarny | 1 012 zł |
Kludi Bingo Star XS Bateria kuchenna z obrotową wyciąganą wylewką, chrom/c | 1 061 zł |
KLUDI Bingo Star XS 468518778 armatura zlewozmywakowa chrom/czarny matowy | 1 477 zł |
KLUDI 468510578 BINGO STAR XS bateria kuchenna z wyciąganą wylewką | 880 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →