Bateria wodociągowa Kludi L-Ine 428140577 (428143977)
Zdjęcia 3 |
Kludi L-Ine 428140577 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kludi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kludi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kludi L-Ine 428140577
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KLUDI 428140577 L-INE - jednouchwytowa bateria kuchenna, chrom | 807 zł |
Kludi L-ine Bateria kuchenna, chrom 428140577 - odbiór osobisty: Kraków, W | 846 zł |
KLUDI 428143977 L-INE jednouchwytowa bateria kuchenna; czarny mat | 928 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →