Змішувач Hansgrohe Talis M54 72840000
Фото 6 |
Hansgrohe Talis M54 72840000 |
|
Регулювання кута повороту виливу на чотири рівня: 60°, 110°, 150° або 360°. Короб sBox для зберігання шланга висувного виливу (розміщується під мийкою). Підходить для проточних водонагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis M54 72840000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hansgrohe Talis M54 Bateria Kuchenna Srebrny 270 mm 72840000 | 560 zł |
Hansgrohe talis m54 single lever kitchen mixer 270 1jet chr | 774 zł |
Hansgrohe talis m54 single lever kitchen mixer 270 1jet mat | 990 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →