Bateria wodociągowa Blanco Candor-S 523121
Zdjęcia 11 |
Blanco Candor-S 523121 |
|
Aby oszczędzać energię, podstawowe ustawienie dźwigni sterującej jest ustawione na „zimny start”. Wyciągany wąż w oplocie nylonowym. Płyta stabilizująca dla większej stabilności baterii
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Candor-S 523121
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO Candor-S 523121 bateria jednouchwytowa kuchenna z wyciąganym wężem | 1 030 zł |
Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką Blanco Candor-S stal szlachetna szczo | 1 070 zł |
Bateria kuchenna Blanco Candor-S stojąca stal szlachetna szczotkowana (523 | 1 188 zł |
BLANCO CANDOR-S stal szczotkowana | 1 070 zł |
BLANCO Bateria CANDOR-S Stal szczotkowana 523121 | 1 113 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →