Bateria wodociągowa Blanco Candor 523120
Zdjęcia 6 |
Blanco Candor 523120 |
|
Aby oszczędzać energię, podstawowe ustawienie dźwigni sterującej jest ustawione na „zimny start”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Candor 523120
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO CANDOR 523120 | 800 zł |
Bateria BLANCO Candor 523120 Stal szczotkowana | 649 zł |
Bateria kuchenna stojąca Blanco Candor stal szlachetna 523120 | 688 zł |
Blanco CANDOR 523120 Stal szlachetna Stal szlachetna | 669 zł |
BLANCO CANDOR stal szczotkowana | 688 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →