Змішувач Blanco Candor-S 523121
Фото 11 |
Blanco Candor-S 523121 |
|
З метою енергозбереження базова налаштування важеля керування встановлена на "холодний старт". Шланг висувного виливу з нейлоновою опліткою. Стабілізуюча пластина для більшої стійкості змішувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Candor-S 523121
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO Candor-S 523121 bateria jednouchwytowa kuchenna z wyciąganym wężem | 1 030 zł |
Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką Blanco Candor-S stal szlachetna szczo | 1 070 zł |
Bateria kuchenna Blanco Candor-S stojąca stal szlachetna szczotkowana (523 | 1 188 zł |
BLANCO Bateria CANDOR-S Stal szczotkowana 523121 | 1 113 zł |
Bateria BLANCO CANDOR-S stal szczotkowana (523121) | 979 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →