Bateria wodociągowa Blanco Ambis 523118
Zdjęcia 6 |
Blanco Ambis 523118 |
|
Łatwe połączenie za pomocą elastycznych węży 450 mm z nakrętką 3/8". Rozdzielacz redukujący osadzanie się wody. Płytka stabilizująca dla większej stabilności baterii
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Ambis 523118
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO AMBIS 523 118 | 1 083 zł |
Bateria kuchenna stojąca Blanco Ambis stal szlachetna 523118 | 1 112 zł |
BLANCO Bateria AMBIS Stal szczotkowana 523118 | 1 157 zł |
Bateria BLANCO AMBIS stal szczotkowana (523118) | 1 019 zł |
Bateria BLANCO AMBIS stal szczotkowana (523118) | 1 052 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →