Bateria wodociągowa Blanco Trima 525231
Zdjęcia 5 |
Blanco Trima 525231 |
|
Filtr BWT redukuje kamień i poprawia smak wody. Oddzielny obieg wody z dodatkową wylewką do filtrowanej wody. Zainstalowany jest regulator strumienia, aby zmniejszyć osadzanie się kamienia.
W zestawie: system filtracji wody BWT (w tym głowica filtra i wielostopniowy wkład filtra), przepływomierz do wyświetlania pozostałej pojemności filtra. Płyta stabilizująca zwiększająca stabilność miksera.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Trima 525231
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria z filtrem BLANCO Trima 525231 Chrom | 3 400 zł |
Bateria z filtrem BLANCO Trima 525231 Chrom | 2 465 zł |
Bateria Blanco TRIMA z filtrem chrom 525 231 tel. 697 256 410 - zadzwoń, z | 2 465 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →