Bateria wodociągowa Hansgrohe Focus M42 71829000
Zdjęcia 10 |
Hansgrohe Focus M42 71829000 |
|
Regulowane ograniczenie temperatury wody. SBox schowek na wyciągany wąż (umieszczony pod zlewem). Nadaje się do przepływowych podgrzewaczy wody.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Focus M42 71829000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
hansgrohe Focus M42 Jednouchwytowa bateria kuchenna 150 wyciągana wylewka | 863 zł |
Hansgrohe Focus M42 Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką chrom 71829000 - | 904 zł |
Hansgrohe Focus M42 Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką stal szlachetna s | 1 330 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →