Bateria wodociągowa Blanco Fontas-S II 525198
Zdjęcia 24 |
Blanco Fontas-S II 525198 |
|
Oddzielna wylewka z dodatkowym wylewką do wody filtrowanej, bez mieszania z wodą wodociągową. Wyciągany wąż z oplotem nylonowym. Płyta stabilizująca dla większej stabilności baterii
Dźwignia do zimnej i ciepłej wody po prawej, a dźwignia do przefiltrowanej wody po lewej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Fontas-S II 525198
Wszystkie ceny 143 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO FONTAS-S II Filter 525206 | 2 200 zł |
Bateria BLANCO Fontas II 526692 Satin Złoty | 1 519 zł |
Bateria BLANCO Fontas-S II 525198 Chromowana | 1 595 zł |
Bateria kuchenna do filtra wody Blanco Fontas-S II chrom 525198 | 1 574 zł |
BLANCO FONTAS II Satin GOLD | 1 499 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →