Bateria wodociągowa Blanco Sonea-S Flexo 526616
Zdjęcia 10 |
Blanco Sonea-S Flexo 526616 |
|
Wygodny zacisk węża z uchwytem magnetycznym. Wylewka z dwoma trybami zasilania wodą.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Sonea-S Flexo 526616
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria BLANCO Sonea-S Flexo 526616 Stal szczotkowana | 1 452 zł |
Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką Blanco Sonea-S Flexo stal szlachetna | 1 492 zł |
Bateria BLANCO Sonea-S Flexo 526616 Stal szczotkowana | 1 452 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →