Bateria wodociągowa Franke Eos Neo Pull Out 115.0590.045
Zdjęcia 8 |
Franke Eos Neo Pull Out 115.0590.045 |
|
Automatyczne przełączanie z trybu
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Eos Neo Pull Out 115.0590.045
Wszystkie ceny 48 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FRANKE 1150681244 EOS Neo M Pull-Out bateria zlewozmywakowa w sprayu złota | 1 739 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Franke eos neo pull-out spray | 1 749 zł |
Bateria FRANKE Eos Neo 115.0613.671 Czarna stal szlachetna | 1 113 zł |
Bateria kuchenna Franke Eos Neo pull-out spray 115.0613.671 czarny stal sz | 1 399 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →