Bateria wodociągowa Deante Gerbera BGB 072M
Zdjęcia 12 |
Deante Gerbera BGB 072M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Gerbera BGB 072M
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa gerbera Deante bgb072m | 799 zł |
Bateria Deante Gerbera chrom zlewozmywakowa stojąca | 699 zł |
Bateria kuchenna Deante Gerbera stojąca czarna (BGBN72M) | 739 zł |
Deante Gerbera BGB 072M Chrom Mosiądz | 599 zł |
Bateria kuchenna Deante GERBERA BGB 072M chrom | 579 zł |
pokaż 19 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →