Bateria wodociągowa Deante BEZ 050L
Deante BEZ 050L |
|
Aerator o strukturze plastra miodu. Mikser generuje hałas nie większy niż 30 decybeli.
Kran jest przeznaczony do wody zimnej lub wstępnie zmieszanej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante BEZ 050L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Bateria umywalkowa ścienna Deante chrom połysk BEZ050L | 119 zł |
Bateria umywalkowa DEANTE BEZ 050L Chrom | 101 zł |
Deante bateria umywalkowa ścienna do wody zimnej lub zmieszanej | 119 zł |
Bateria umywalkowa DEANTE BEZ 050L Chrom | 101 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →