Zlewozmywak kuchenny Schock Ronda D-100 580x500
Zdjęcia 8 |
Schock Ronda D-100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schock Ronda D-100 580x500
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak SCHOCK Ronda D-100 Alpina | 839 zł |
Schock Ronda D-100 Granitowy Croma | 839 zł |
Zlewozmywak SCHOCK Ronda D-100 Alpina | 839 zł |
Zlew kuchenny granitowy Schock Ronda D-100 Cristalite alpina RON-D100ALPM | 1 149 zł |
Zlewozmywak SCHOCK Ronda D-100 Alpina | 979 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →