Zlewozmywak kuchenny Blanco Favum 45S 524227 860x435
Zdjęcia 6 |
Blanco Favum 45S 524227 |
|
Rysunek przedstawia otwór na baterię.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Favum 45S 524227 860x435
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO Favum 45 S 527266 srebrny szary wulkaniczny odwracalny bez sterowan | 901 zł |
Zlew granitowy Blanco Favum 45 S wulkaniczny szary 527266 | 1 049 zł |
BLANCO Favum 45 S 527083 SILGRANIT miękka biel odwracalna bez obsługi odpł | 901 zł |
Zlew granitowy Blanco Favum 45 S delikatny biały 527083 | 1 049 zł |
Zlew granitowy Blanco Favum 45 S antracyt 524227 | 1 049 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →