Zlewozmywak kuchenny Blanco Favum XL 6S 524234 860x435
Zdjęcia 11 |
Blanco Favum XL 6S 524234 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Favum XL 6S 524234 860x435
Wszystkie ceny 38 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO Favum XL 6 S 527267 srebrny szary wulkaniczny odwracalny bez sterow | 1 228 zł |
Zlew granitowy Blanco Favum XL 6 S antracyt 524233 | 1 124 zł |
BLANCO FAVUM XL 6 S Silgranit antracyt odwracalny | 1 124 zł |
Zlewozmywak Blanco Zlewozmywak FAVUM XL 6 S Silgranit czarny, odwracalny | 1 383 zł |
BLANCO FAVUM XL 6 S Silgranit Antracyt odwracalny 524233 | 1 169 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →