Zlewozmywak kuchenny Alveus Sensual 30 850x520
Zdjęcia 4 |
Alveus Sensual 30 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Sensual 30 850x520
Wszystkie ceny 42 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ALVEUS SENSUAL 30 zlewozmywak granitowy pebble | 1 077 zł |
Alveus Sensual 30 4303005 Granitowy Twilight | 1 048 zł |
Zlewozmywak Alveus Sensual 30 granitowy twilight | 1 189 zł |
ALVEUS SENSUAL 30 zlewozmywak granitowy biały 4303011 | 1 189 zł |
Alveus Sensual 30 4303004 Granitowy Stalowy | 1 119 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →