Zlewozmywak kuchenny Alveus Cadit 40 860x500
Zdjęcia 15 |
Alveus Cadit 40 |
|
Zasuwa i syfon mogą być sprzedawane oddzielnie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Cadit 40 860x500
Wszystkie ceny 35 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1132031 CADIT 40 Zlewozmywak Wbudowany granit kropelkowy Czarny | 1 357 zł |
Alveus Cadit 40 1132030 Granitowy Beton | 849 zł |
CADIT 40 kol. 22 PIASKOWY (860x500) zlew Granital 1 kom. z syfonem POP-UP | 892 zł |
Zlewozmywak Alveus CADIT 40 kol. 91 CZARNY (860x500) zlew Granital 1 kom. | 1 036 zł |
CADIT 40 kol. 91 CZARNY (860x500) zlew Granital 1 kom. z syfonem POP-UP 3 | 1 036 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Alveus Cadit 40
Ceny na Alveus Cadit 40 |
---|---|---|---|---|
Alveus Cadit 10 590x500 | od 407 zł | 36 oferty | ||
Alveus Cadit 20 790x500 | od 729 zł | 44 oferty | ||
Alveus Cadit 40 860x500 | od 849 zł | 35 oferty | ||
Alveus Cadit 50 1140597 1000x500 | od 1 108 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →