Zlewozmywak kuchenny Alveus Glassix 10 860x500
Zdjęcia 4 |
Alveus Glassix 10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Glassix 10 860x500
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1099450 GLASSIX 10 Wbudowany zlew kuchenny ze szkła z ociekaczem Cz | 1 538 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Glassix 10 POP-UP 3 1/2 1099450 Satyna-czarny | 1 459 zł |
Alveus Glassix 10 1099450 Stalowy Czarny | 1 459 zł |
ALVEUS GLASSIX 10 zlewozmywak szklany czarny odwracalny | 1 579 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →