Кухонна мийка Blanco Metra 45S 515038 780х500
Фото 18 |
Blanco Metra 45S 515038 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Metra 45S 515038 780х500
Усі ціни 79 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO METRA 45 S 527288 SILGRANIT szary wulkaniczny odwracalny z funkcją | 968 zł |
Zlewozmywak BLANCO Metra 45 S 513194 Antracyt | 990 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 45 S wulkaniczny szary 527289 | 1 154 zł |
BLANCO METRA 45 S Silgranit czarny odwracalny | 1 154 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →