Zlewozmywak kuchenny Blanco Metra 45S 515038 780x500
Zdjęcia 18 |
Blanco Metra 45S 515038 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Metra 45S 515038 780x500
Wszystkie ceny 81 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO METRA 45 S 527288 SILGRANIT szary wulkaniczny odwracalny z funkcją | 968 zł |
Zlewozmywak BLANCO Metra 45 S 513194 Antracyt | 990 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 45 S wulkaniczny szary 527289 | 1 154 zł |
BLANCO METRA 45 S Silgranit czarny odwracalny | 1 154 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →