Zlewozmywak kuchenny Franke Maris MRG 611-78 XL 114.0374.914 780x500
Zdjęcia 12 |
Franke Maris MRG 611-78 XL 114.0374.914 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Maris MRG 611-78 XL 114.0374.914 780x500
Wszystkie ceny 107 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak Franke mrg 611-78 xl beżowy 1140675980 | 1 499 zł |
Zlewozmywak granitowy Franke Maris MRG 611-78 XL 114.0675.983 | 1 499 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-78 114.0675.998 Orzechowy | 1 094 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-78 XL 114.0675.983 Onyx | 999 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 611-78 114.0675.998 orzechowy | 1 167 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →