Кухонна мийка Franke Maris MRG 611-78 XL 114.0374.914 780x500
Фото 12 |
Franke Maris MRG 611-78 XL 114.0374.914 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRG 611-78 XL 114.0374.914 780x500
Усі ціни 107 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Zlewozmywak Franke mrg 611-78 xl beżowy 1140675980 | 1 499 zł |
Zlewozmywak granitowy Franke Maris MRG 611-78 XL 114.0675.983 | 1 499 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-78 114.0675.998 Orzechowy | 1 094 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-78 XL 114.0675.983 Onyx | 999 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 611-78 114.0675.998 orzechowy | 1 167 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →