Кухонна мийка Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 780x500
Фото 6 |
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 |
|
Прихований перелив під пластиною з нержавіючої сталі.
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 780x500
Усі ціни 40 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FRANKE S2D 611-78 XL Sirius zlewozmywak kuchenny Tektonit biały polar | 599 zł |
Komfort Zlewozmywak wbudowywany tectonite sirius Franke s2d 611-78 xl kami | 919 zł |
Zlewozmywak kompozytowy Franke Sirius S2D 611-78 XL Kamienny szary | 919 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius S2D 611-78 XL 143.0618.580 Biały | 599 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius S2D 611-78 XL 143.0618.580 Biały | 599 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336
Ціни на Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 |
---|---|---|---|---|
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 780x435 | від 549 zł | 39 пропозицій | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 780x500 | від 585 zł | 42 пропозиції | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0621.331 780x500 | від 499 zł | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →