Zlewozmywak kuchenny Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 780x500
Zdjęcia 6 |
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 |
|
Ukryty przelew pod płytą ze stali nierdzewnej.
Otwory na bateria zaznaczone na rysunku są wybite.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 780x500
Wszystkie ceny 34 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FRANKE S2D 611-78 XL Sirius zlewozmywak kuchenny Tektonit biały polar | 599 zł |
Komfort Zlewozmywak wbudowywany tectonite sirius Franke s2d 611-78 xl kami | 919 zł |
Zlewozmywak kompozytowy Franke Sirius S2D 611-78 XL Kamienny szary | 919 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius S2D 611-78 XL 143.0618.580 Biały | 599 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius S2D 611-78 XL 143.0618.580 Biały | 599 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336
Ceny na Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 |
---|---|---|---|---|
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 780x435 | od 549 zł | 40 oferty | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 780x500 | od 585 zł | 36 oferty | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0621.331 780x500 | od 499 zł | 40 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →