Zlewozmywak kuchenny Franke Centro CNG 611-78 XL 114.0630.435 780x500
Zdjęcia 9 |
Franke Centro CNG 611-78 XL 114.0630.435 |
|
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Centro CNG 611-78 XL 114.0630.435 780x500
Wszystkie ceny 45 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke CNG 611-78 XL zlewozmywak kuchenny beżowy | 1 340 zł |
Komfort Zlewozmywak fragranit Franke cng 611-78 xl onyx | 1 469 zł |
Zlewozmywak granitowy Franke Centro CNG 611-78 XL GSC Czarny mat 114.0687. | 1 469 zł |
Zlewozmywak FRANKE Centro CNG 611-78 XL 114.0687.323 Czarny mat | 1 029 zł |
Zlewozmywak FRANKE Centro CNG 611-78 XL 114.0687.323 Czarny mat | 1 029 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →