Bateria wodociągowa Franke Centro Pull Out 115.0600.098
Zdjęcia 7 |
Franke Centro Pull Out 115.0600.098 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Centro Pull Out 115.0600.098
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria FRANKE Centro 115.0600.098 Chrom | 869 zł |
Bateria kuchenna Franke Centro pull-out 115.0600.098 chrom | 983 zł |
Bateria FRANKE Centro 115.0600.098 Chrom | 960 zł |
Franke Centro Pull-Out Chrom Ceramika | 869 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →