Bateria wodociągowa Franke Centro Window Pull Out 115.0600.138
Zdjęcia 4 |
Franke Centro Window Pull Out 115.0600.138 |
|
Dwustopniowe zaopatrzenie w wodę zmniejsza zużycie wody nawet o 50%. Podniesienie dźwigni kranu otwiera dopływ wody do połowy, a jeśli wymagany jest większy przepływ, bardziej przechylić dźwignię.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Centro Window Pull Out 115.0600.138
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria FRANKE Centro 115.0600.138 Chrom | 1 119 zł |
Bateria kuchenna Franke Centro pull-out window 115.0600.138 chrom | 1 343 zł |
Bateria FRANKE Centro 115.0600.138 Chrom | 1 259 zł |
Franke Centro Pull-Out Window Chrom Ceramika | 1 119 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →