Zlewozmywak kuchenny Franke Orion OID 651 114.0316.242 1000x510
Zdjęcia 4 |
Franke Orion OID 651 114.0316.242 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Orion OID 651 114.0316.242 1000x510
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak FRANKE Orion OID 651-100 114.0286.461 Onyx | 567 zł |
Franke Orion OID 651 Tectonite Szary | 595 zł |
Zlewozmywak FRANKE Orion OID 651-100 114.0476.403 Kamienny szary | 629 zł |
Zlewozmywak Franke Zlewozmywak 1,5-komorowy z ociekaczem Orion OID 651 Tec | 567 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →