Zlewozmywak kuchenny Franke Urban UBG 610-50 114.0595.380 560x500
Zdjęcia 12 |
Franke Urban UBG 610-50 114.0595.380 |
|
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Urban UBG 610-50 114.0595.380 560x500
Wszystkie ceny 104 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke UBG 610-50 Urban zlewozmywak czarny matowy odpływ | 2 059 zł |
Komfort Franke urban ubg 610-56 onyx | 1 249 zł |
Zlewozmywak granitowy Franke Urban UBG 610-56 Orzechowy | 1 099 zł |
Zlewozmywak FRANKE Urban UBG 610-50 GSC 114.0687.261 Czarny mat | 869 zł |
Zlewozmywak FRANKE Urban UBG 610-50 GSC 114.0687.261 Czarny mat | 869 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →