Zlewozmywak kuchenny Franke Logica Line LLX 611-79 101.0073.454 790x500
Franke Logica Line LLX 611-79 101.0073.454 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Logica Line LLX 611-79 101.0073.454 790x500
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Franke Logica LLX 611 101.0085.773 stal szlachetna szczotkowa | 859 zł |
Franke Logica Line LLX 611-79 Komora z prawej strony Stalowy Srebrny | 859 zł |
Zlew FRANKE Logica LLX 611-79 stal SZCZOTKOWANA (komora LEWA) (101.0085.77 | 859 zł |
Zlew FRANKE Logica LLX 611-79 stal SZCZOTKOWANA (komora LEWA) (101.0085.77 | 859 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacja modelu:
- Model 101.0073.454 / 101.0381.808 - prawe skrzydło
- Model 101.0073.456 / 101.0381.806 - lewe skrzydło
PolecamyPorównaj w tabeli →