Zlewozmywak kuchenny Franke Sirius SID 110-50 125.0252.223 525x440
Zdjęcia 5 |
Franke Sirius SID 110-50 125.0252.223 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Sirius SID 110-50 125.0252.223 525x440
Wszystkie ceny 53 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke Tectonite zlewozmywak do zabudowy Sirius 110-50 1250331033 biel pol | 727 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius SID 110-50 125.0331.034 Onyx | 809 zł |
Zlew tectonite Franke Sirius SID 110-50 144.0671.694 beżowy | 983 zł |
Franke Sirius SID 110-50 Tectonite Biały polarny | 799 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →