Zlewozmywak kuchenny Blanco Metra 45S Compact 519580 680x500 korek
Zdjęcia 15 |
Blanco Metra 45S Compact 519580 680x500680x500 korek |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Metra 45S Compact 519580 680x500 korek
Wszystkie ceny 73 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO METRA 45 S Compact 527285 SILGRANIT szary wulkaniczny odwracalny z | 1 026 zł |
Zlewozmywak BLANCO Metra 45 S Compact 519572 Antracyt | 1 291 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 45 S Compact wulkaniczny szary 527286 | 1 124 zł |
BLANCO METRA 45 S Compact Silgranit czarny odwracalny, korek auto. | 1 274 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Metra 45S Compact 519580
Ceny na Blanco Metra 45S Compact 519580 |
---|---|---|---|---|
Blanco Metra 45S Compact 519569 680x500 | od 1 000 zł | 33 oferty | ||
Blanco Metra 45S Compact 519580 680x500 korek | od 1 000 zł | 75 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →