Zlewozmywak kuchenny Blanco Zerox 700-IF Durinox 523099 740x440
Zdjęcia 6 |
Blanco Zerox 700-IF Durinox 523099 |
|
Bez zaworu automatycznego w zestawie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zerox 700-IF Durinox 523099 740x440
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Blanco Zerox 700-IF Durinox stal szlachetna durinox 523099 | 2 907 zł |
BLANCO ZEROX 700-IF Stal Durinox, InFino 523099 | 3 023 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 700-IF stal DURINOX (korek manual InFino) (523099) | 2 736 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 700-IF stal DURINOX (korek manual InFino) (523099) | 2 790 zł |
BLANCO 523099 Zlewozmywak ZEROX 700-IF stal Durinox z kor. InFino, bez kor | 2 907 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →