Кухонна мийка Blanco Zerox 700-U Durinox 521560 740x440
Фото 8 |
Blanco Zerox 700-U Durinox 521560 540x440740x440 |
|
Мийка зроблена зі спеціальної нержавіючої сталі зі зносостійкою текстурою. Сталь стійка до подряпин і відбитків пальців, що полегшує її очищення і економить час.
Додатково комплектується клапаном автоматом (рекомендована модель арт. 232459)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zerox 700-U Durinox 521560 740x440
Усі ціни 34 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blanco Zerox 700-U Zlewozmywak Czarny 700mm 526244 | 3 418 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zerox 700-U Durinox 521560 | 2 546 zł |
Zlew stalowy Blanco Zerox 700-U Durinox stal szlachetna durinox 521560 | 2 792 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zerox 700-U Durinox 521560 | 2 792 zł |
ще 20 пропозицій
Додатково комплектується клапаном автоматом (рекомендована модель арт. 232459)
Модификації Blanco Zerox 700-U Durinox 521560
Ціни на Blanco Zerox 700-U Durinox 521560 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zerox 500-IF Durinox 523098 540x440 | від 2 484 zł | 12 пропозицій | ||
Blanco Zerox 700-U Durinox 521560 740x440 | від 1 714 zł | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →