Ціни на Blanco Zerox 500-IF Durinox 523098 540x440
Фото 4 | від 2 484 до 3 880 zł Тип монтажу: врізна накладна; врізна встик; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Форма: прямокутна; Перелив; Комплектація: Мін. ширина шафи (мм): 600; Розміри робочої поверхні (мм): 540x440; Розміри основної чаші (мм): 500x400х175; Країна походження бренду: Німеччина; |
540x440740x440 |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew stalowy Blanco Zerox 500-IF Durinox stal szlachetna durinox 523098 | 2 754 zł |
Zlewozmywak Blanco Zlewozmywak ZEROX 500-IF stal Dark Steel, InFino | 3 880 zł |
BLANCO ZEROX 500-IF Stal Durinox, InFino 523098 | 2 700 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 500-IF (korek manual InFino) (523098) | 2 592 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 500-IF (korek manual InFino) (523098) | 2 643 zł |
BLANCO 523098 Zlewozmywak ZEROX 500-IF stal Durinox z kor. InFino, bez kor | 2 754 zł |
Zlewozmywak Blanco ZEROX 500-IF Z KOR. INFINO, BEZ KORKA AUT. 523 098 tel. | 2 484 zł |
Zlew stalowy Blanco Zerox 500-IF Dark Steel stal szlachetna dark steel 526 | 3 449 zł |
BLANCO Zlewozmywak ZEROX 500-IF stal Durinox, InFino 523098 ^ *Nawet 10 Ra | 2 570 zł |
Blanco Zerox 500-IF Durinox Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 54x44 cm 523 | 2 608 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!