Кухонна мийка Blanco Zerox 550-U 517247 590x440
Фото 2 |
Blanco Zerox 550-U 517247 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zerox 550-U 517247 590x440
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew stalowy Blanco Zerox 550-U stal szlachetna polerowana 521591 | 1 760 zł |
Zlewozmywak Blanco Zerox 550-U stal polerowana z korkiem InFino (521591) | 1 950 zł |
BLANCO ZEROX 550-U Stal polerowana, InFino 521591 | 1 830 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 550-U (korek manual InFino) 521591 | 1 656 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 550-U (korek manual InFino) 521591 | 1 689 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Blanco Zerox 550-U 517247
Ціни на Blanco Zerox 550-U 517247 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zerox 400-U 517241 440x440 | від 1 465 zł | 21 пропозиція | ||
Blanco Zerox 500-U 517245 540x440 | від 1 528 zł | 29 пропозицій | ||
Blanco Zerox 550-U 517247 590x440 | від 1 599 zł | 11 пропозицій | ||
Blanco Zerox 700-U 516124 740x440 | від 1 614 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →