Ціни на Blanco Zerox 400-U 517241 440x440
Фото 2 | від 1 465 до 2 347 zł Тип монтажу: під стільницю; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Форма: квадратна; Перелив; Комплектація: Мін. ширина шафи (мм): 450; Розміри робочої поверхні (мм): 440x440; Розміри основної чаші (мм): 400x400x175; |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew stalowy Blanco Zerox 400-U Durinox stal szlachetna durinox 521558 | 2 257 zł |
Zlewozmywak Blanco Zerox 400-U stal polerowana z korkiem InFino (521585) | 1 781 zł |
BLANCO Zlew ZEROX 400-U Stal polerowana, InFino 521585 | 1 671 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 400-U (korek manual InFino) 521585 | 1 512 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 400-U (korek manual InFino) 521585 | 1 542 zł |
BLANCO 521585 BLANCO Komora podwieszana ZEROX 400-U stal szlachetna bez ko | 1 606 zł |
BLANCO Zlew ZEROX 400-U (InFino) 521585 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + Bater | 1 499 zł |
Zlewozmywak Blanco ZEROX 400-U Z KOR. INFINO 521 585 tel. 697 256 410 - za | 1 465 zł |
Zlew stalowy Blanco Zerox 400-U stal szlachetna polerowana 521585 | 1 607 zł |
BLANCO Zlewozmywak ZEROX 400-U stal Durinox, InFino 521558 | 2 347 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 400-U stal DURINOX (korek manual InFino) 521558 | 2 124 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 400-U stal DURINOX (korek manual InFino) 521558 | 2 166 zł |
BLANCO 521558 BLANCO Komora podwieszana ZEROX 400-U stal Durinox 521558 | 2 256 zł |
BLANCO Zlew ZEROX 400-U stal (InFino) 521558 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + | 2 106 zł |
Zlewozmywak Blanco ZEROX 400-U STAL DURINOX Z KORKIEM INFINO 521 558 tel. | 2 053 zł |
BLANCO Zlewozmywak ZEROX 400-U stal polerowana, InFino 521585 *Nawet 10 Ra | 1 499 zł |
BLANCO Zlewozmywak ZEROX 400-U stal Durinox, InFino 521558 *Nawet 10 Rabat | 2 106 zł |
BLANCO Zlew ZEROX 400-U (InFino) 521585 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + Bater | 1 499 zł |
BLANCO Zlew ZEROX 400-U stal (InFino) 521558 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + | 2 106 zł |
Blanco Zerox 400-U Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 44x44 cm bez korka au | 1 521 zł |
ще 1 пропозиція
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!