Ceny na Blanco Zerox 400-U 517241 440x440
Zdjęcia 2 | od 1 465 do 2 347 zł Rodzaj montażu: podblatowy; Materiał wykonania: stal nierdzewna; Kształt: kwadratowy; Przelew; Wyposażenie: Min. szerokość szafki (mm): 450; Wymiary powierzchni roboczej (mm): 440x440; Wymiary komory głównej (mm): 400x400x175; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Blanco Zerox 400-U Durinox stal szlachetna durinox 521558 | 2 257 zł |
Zlewozmywak Blanco Zerox 400-U stal polerowana z korkiem InFino (521585) | 1 781 zł |
BLANCO Zlew ZEROX 400-U Stal polerowana, InFino 521585 | 1 671 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 400-U (korek manual InFino) 521585 | 1 512 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 400-U (korek manual InFino) 521585 | 1 542 zł |
BLANCO 521585 BLANCO Komora podwieszana ZEROX 400-U stal szlachetna bez ko | 1 606 zł |
BLANCO Zlew ZEROX 400-U (InFino) 521585 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + Bater | 1 499 zł |
Zlewozmywak Blanco ZEROX 400-U Z KOR. INFINO 521 585 tel. 697 256 410 - za | 1 465 zł |
Zlew stalowy Blanco Zerox 400-U stal szlachetna polerowana 521585 | 1 607 zł |
BLANCO Zlewozmywak ZEROX 400-U stal Durinox, InFino 521558 | 2 347 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 400-U stal DURINOX (korek manual InFino) 521558 | 2 124 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 400-U stal DURINOX (korek manual InFino) 521558 | 2 166 zł |
BLANCO 521558 BLANCO Komora podwieszana ZEROX 400-U stal Durinox 521558 | 2 256 zł |
BLANCO Zlew ZEROX 400-U stal (InFino) 521558 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + | 2 106 zł |
Zlewozmywak Blanco ZEROX 400-U STAL DURINOX Z KORKIEM INFINO 521 558 tel. | 2 053 zł |
BLANCO Zlewozmywak ZEROX 400-U stal polerowana, InFino 521585 *Nawet 10 Ra | 1 499 zł |
BLANCO Zlewozmywak ZEROX 400-U stal Durinox, InFino 521558 *Nawet 10 Rabat | 2 106 zł |
BLANCO Zlew ZEROX 400-U (InFino) 521585 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + Bater | 1 499 zł |
BLANCO Zlew ZEROX 400-U stal (InFino) 521558 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + | 2 106 zł |
Blanco Zerox 400-U Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 44x44 cm bez korka au | 1 521 zł |
pokaż 1 ofertę
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!