Ceny na Blanco Zerox 550-U 517247 590x440
Zdjęcia 2 | od 1 599 do 1 950 zł Rodzaj montażu: podblatowy; Materiał wykonania: stal nierdzewna; Kształt: prostokątny; Przelew; Wyposażenie: Min. szerokość szafki (mm): 600; Wymiary powierzchni roboczej (mm): 590x440; Wymiary komory głównej (mm): 550x400x185; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Blanco Zerox 550-U stal szlachetna polerowana 521591 | 1 760 zł |
Zlewozmywak Blanco Zerox 550-U stal polerowana z korkiem InFino (521591) | 1 950 zł |
BLANCO ZEROX 550-U Stal polerowana, InFino 521591 | 1 830 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 550-U (korek manual InFino) 521591 | 1 656 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 550-U (korek manual InFino) 521591 | 1 689 zł |
BLANCO 521591 BLANCO Komora podwieszana ZEROX 550-U stal szlachetna bez ko | 1 759 zł |
BLANCO Zlew ZEROX 550-U stal (InFino) 521591 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + | 1 642 zł |
Zlewozmywak Blanco ZEROX 550-U Z KOR. INFINO 521 591 tel. 697 256 410 - za | 1 599 zł |
BLANCO Zlewozmywak ZEROX 550-U stal polerowana, InFino 521591 *Nawet 10 Ra | 1 642 zł |
BLANCO Zlew ZEROX 550-U stal (InFino) 521591 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + | 1 642 zł |
Blanco Zerox 550-U Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 59x44 cm bez korka au | 1 666 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!