Zlewozmywak kuchenny Blanco Zerox 550-U 517247 590x440
Zdjęcia 2 |
Blanco Zerox 550-U 517247 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zerox 550-U 517247 590x440
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Blanco Zerox 550-U stal szlachetna polerowana 521591 | 1 760 zł |
Zlewozmywak Blanco Zerox 550-U stal polerowana z korkiem InFino (521591) | 1 950 zł |
BLANCO ZEROX 550-U Stal polerowana, InFino 521591 | 1 830 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 550-U (korek manual InFino) 521591 | 1 656 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 550-U (korek manual InFino) 521591 | 1 689 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Blanco Zerox 550-U 517247
Ceny na Blanco Zerox 550-U 517247 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zerox 400-U 517241 440x440 | od 1 465 zł | 21 oferta | ||
Blanco Zerox 500-U 517245 540x440 | od 1 528 zł | 29 oferty | ||
Blanco Zerox 550-U 517247 590x440 | od 1 599 zł | 11 oferty | ||
Blanco Zerox 700-U 516124 740x440 | od 1 614 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →