Zlewozmywak kuchenny Blanco Solis 700-IF 526126 740x440
Zdjęcia 6 |
Blanco Solis 700-IF 526126 |
|
Zlewozmywak posiada ukryty przelew C oraz armaturę odpływową InFino.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Solis 700-IF 526126 740x440
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Solis 700-IF 526126 Stal szczotkowana | 1 578 zł |
Zlew stalowy Blanco Solis 700-IF stal szlachetna szczotkowana 526126 | 1 621 zł |
BLANCO SOLIS 700-IF/A stal szczotkowana, korek auto., InFino, PushControl | 2 246 zł |
Zlewozmywak BLANCO Solis 700-IF 526126 Stal szczotkowana | 1 620 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Solis 700-IF 526126
Ceny na Blanco Solis 700-IF 526126 |
---|---|---|---|---|
Blanco Solis 180-IF 526114 220x440 | od 1 168 zł | 1 oferta | ||
Blanco Solis 340-IF 526116 380x440 | od 1 136 zł | 1 oferta | ||
Blanco Solis 400-IF 526118 440x440 | od 1 210 zł | 1 oferta | ||
Blanco Solis 450-IF 526121 490x440 | od 1 268 zł | 12 oferty | ||
Blanco Solis 500-IF 526123 540x440 | od 1 308 zł | 29 oferty | ||
Blanco Solis 700-IF 526126 740x440 | od 1 513 zł | 27 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →