Zlewozmywak kuchenny Blanco Solis 340/180-U R 526128 585x440 prawa
Zdjęcia 5 |
Blanco Solis 340/180-U R 526128 585x440 lewa 585x440 prawa |
|
Zlewozmywak posiada ukryty przelew C oraz armaturę odpływową InFino.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Solis 340/180-U R 526128 585x440 prawa
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Blanco Solis 340 / 180-U stal szlachetna szczotkowana 526128 | 1 932 zł |
Zlewozmywak Blanco Solis 340/180-U Stal szczotkowana prawa, InFino | 2 140 zł |
BLANCO SOLIS 340/180-U stal szczotkowana prawa, InFino | 1 932 zł |
Blanco Solis 340/180-U komora podwieszana 58,5x44 cm prawa stal szczotkowa | 2 009 zł |
Zlew BLANCO SOLIS 340/180-U stal szczotkowana INOX (komora PRAWA, korek MA | 1 818 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Blanco Solis 340/180-U R 526128
Ceny na Blanco Solis 340/180-U R 526128 |
---|---|---|---|---|
Blanco Solis 340/180-U L 526129 585x440 lewa | od 1 932 zł | 4 oferty | ||
Blanco Solis 340/180-U R 526128 585x440 prawa | od 1 803 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →