Кухонна мийка Blanco Solis 700-U 526125 740x440
Фото 24 |
Blanco Solis 700-U 526125 |
|
В мийку елегантно встановлені високоякісні: прихований перелив C-overflow і відвідна арматура InFino.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Solis 700-U 526125 740x440
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Solis 700-U 526125 Stal szczotkowana | 1 421 zł |
Zlew stalowy Blanco Solis 700-U stal szlachetna szczotkowana 526125 | 1 462 zł |
Zlewozmywak BLANCO Solis 700-U 526125 Stal szczotkowana | 1 461 zł |
Zlewozmywak BLANCO Solis 700-U Stal szczotkowana 526125 | 1 520 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Blanco Solis 700-U 526125
Ціни на Blanco Solis 700-U 526125 |
---|---|---|---|---|
Blanco Solis 180-U 526113 220x440 | від 925 zł | 5 пропозицій | ||
Blanco Solis 340-U 526115 380x440 | від 837 zł | 14 пропозицій | ||
Blanco Solis 400-U 526117 440x440 | від 889 zł | 13 пропозицій | ||
Blanco Solis 450-U 526120 490x440 | від 1 058 zł | 11 пропозицій | ||
Blanco Solis 500-U 526122 540x440 | від 1 115 zł | 6 пропозицій | ||
Blanco Solis 700-U 526125 740x440 | від 1 349 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →