Кухонна мийка Blanco Zerox 500-U 517245 540x440
Фото 3 |
Blanco Zerox 500-U 517245 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zerox 500-U 517245 540x440
Усі ціни 44 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO ZEROX 500-U DarkSteel 526243 | 2 927 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zerox 500-U Durinox 521559 | 2 072 zł |
Zlew stalowy Blanco Zerox 500-U Durinox stal szlachetna durinox 521559 | 2 372 zł |
BLANCO ZEROX 500-U stal Durinox, InFino | 2 372 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Zerox 500-U 517245
Ціни на Blanco Zerox 500-U 517245 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zerox 400-U 517241 440x440 | від 1 465 zł | 27 пропозицій | ||
Blanco Zerox 500-U 517245 540x440 | від 1 528 zł | 44 пропозиції | ||
Blanco Zerox 550-U 517247 590x440 | від 1 599 zł | 13 пропозицій | ||
Blanco Zerox 700-U 516124 740x440 | від 1 609 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →