Zlewozmywak kuchenny Blanco Zerox 500-U 517245 540x440
Zdjęcia 3 |
Blanco Zerox 500-U 517245 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zerox 500-U 517245 540x440
Wszystkie ceny 41 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO ZEROX 500-U DarkSteel 526243 | 2 927 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zerox 500-U Stal Dark Steel InFino 526243 | 3 030 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zerox 500-U Durinox 521559 | 2 072 zł |
Zlew stalowy Blanco Zerox 500-U Durinox stal szlachetna durinox 521559 | 2 372 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Zerox 500-U 517245
Ceny na Blanco Zerox 500-U 517245 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zerox 340-U 517239 380x440 | od 1 510 zł | 2 oferty | ||
Blanco Zerox 400-U 517241 440x440 | od 1 499 zł | 20 oferty | ||
Blanco Zerox 500-U 517245 540x440 | od 1 571 zł | 41 oferta | ||
Blanco Zerox 550-U 517247 590x440 | od 1 712 zł | 7 oferty | ||
Blanco Zerox 700-U 516124 740x440 | od 1 609 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →