Кухонна мийка Blanco Zerox 400-U 517241 440x440
Фото 2 |
Blanco Zerox 400-U 517241 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zerox 400-U 517241 440x440
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew stalowy Blanco Zerox 400-U Durinox stal szlachetna durinox 521558 | 2 257 zł |
Zlewozmywak Blanco Zerox 400-U stal polerowana z korkiem InFino (521585) | 1 781 zł |
BLANCO ZEROX 400-U stal polerowana, InFino | 1 607 zł |
BLANCO Zlew ZEROX 400-U Stal polerowana, InFino 521585 | 1 671 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 400-U stal DURINOX (korek manual InFino) 521558 | 2 124 zł |
ще 11 пропозицій
Модификації Blanco Zerox 400-U 517241
Ціни на Blanco Zerox 400-U 517241 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zerox 400-U 517241 440x440 | від 1 607 zł | 17 пропозицій | ||
Blanco Zerox 450-U 517243 490x440 | від 1 517 zł | 2 пропозиції | ||
Blanco Zerox 500-U 517245 540x440 | від 1 528 zł | 41 пропозиція | ||
Blanco Zerox 550-U 517247 590x440 | від 1 599 zł | 14 пропозицій | ||
Blanco Zerox 700-U 516124 740x440 | від 1 609 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →