Кухонна мийка Blanco Zerox 550-IF/A 516794 610x510
Фото 6 |
Blanco Zerox 550-IF/A 516794 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zerox 550-IF/A 516794 610x510
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO ZEROX 550-IF/A Stal polerowana, korek auto., InFino, PushControl 52 | 3 235 zł |
Zlewozmywak Blanco ZEROX 550-IF/A Z KOR. INFINO 521 638 tel. 697 256 410 - | 2 872 zł |
BLANCO Zlewozmywak ZEROX 550-IF/A stal polerowana, k.aut., InFino, PushCon | 2 872 zł |
Blanco Zerox 550-IF/A Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 61x51 cm z korkiem | 3 001 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →