Кухонна мийка Blanco Zerox 700-IF 521592 740x440
Blanco Zerox 700-IF 521592 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zerox 700-IF 521592 740x440
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew stalowy Blanco Zerox 700-IF stal szlachetna polerowana 521592 | 2 294 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 700-IF (korek manual InFino) 521592 | 2 159 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 700-IF (korek manual InFino) 521592 | 2 202 zł |
BLANCO 521592 BLANCO Zlewozmywak ZEROX 700-IF stal szlachetna bez korka au | 2 294 zł |
Zlewozmywak Blanco ZEROX 700-IF Z KOR. INFINO 521 592 tel. 697 256 410 - z | 2 095 zł |
BLANCO Zlewozmywak ZEROX 700-IF stal polerowana, InFino 521592 *Nawet 10 R | 2 141 zł |
Blanco Zerox 700-IF Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 74x44 cm bez korka a | 2 173 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →